top of page
cam-PhotoRoom.png

Bienvenu.e !

Bonjour and welcome to RüyaGibiDil Okulu! My name is Camara and I'm here to offer you my years of experience as a French and English teacher for foreigners. At RüyaGibiDil Okulu, I provide classes tailored to suit everyone, regardless of their age or skill level. Let's start learning together!

  • Instagram
WhatsApp.svg.webp

Dersler nasıl olacak?

Fransızca kursunuzu akıllı telefonunuzda, tabletinizde veya bilgisayarınızda alabilirsiniz. Google Classroom'a bağlanıyorsunuz ve işte! Her yerde ders alabilirsiniz! Hem birbirimizi görebilelim hem de ders, gramer, kelime ve telaffuz kurallarını aynı anda görebilelim diye ekranımı paylaşıyorum. Her kursun sonunda gördüklerimin özetini gönderiyorum ve kursu kaydetmek mümkün.


Kurslar daha çok sözlü kısma odaklanıyor ama yazılı üretiminizi güçlendirmek için evde yapabileceğiniz yazılı alıştırmalar veriyorum. Sen bana mesajlarını gönder, ben düzeltip sana geri göndereyim. Bazı öğrenciler bunları yapar ve diğerleri sadece sözlü kısma odaklanmayı tercih eder.

Bir grupta çalışmayı mı tercih edersiniz? Sorun değil. Bir grup (en fazla 4 veya 6 kişi) oluşturabilir veya katılabilir ve dünyanın her yerinden arkadaşlarınız, meslektaşlarınız veya aileniz Fransızcanızı geliştirmek için daha avantajlı grup oranından yararlanabilirsiniz.

İletişim

Her zaman yeni ve heyecan verici fırsatlar arıyorum.
Benimle İletişim kur!

+90 546 892 9149

Haber bültenimize abone ol

Gönderdiğiniz için teşekkürler!

bottom of page